Červenec 2011

002 Vstupují Iris a Axew - video

31. července 2011 v 22:21 | Mirek
Část první:
Část druhá:

002 Vstupují Iris a Axew - text

31. července 2011 v 22:18 | Mirek
Ash se setkává s Iris a jejím Axewem.Podaří se mu také jeho první Pokémonní úlovek v Unově… nepřekazí mu ale plány Rokeťáci?
Druhá epizoda začíná tam, kde skončila první - Pikachu byl v laboratoři profesorky Juniper znovu zasažen Zekromovou elektřinou.Juniper a Oak se snaží vyhodnotit situaci přes počítače, ty ale nefungují. Oak mluví o Zekromovi jako o legendárním Pokémonovi v Unově. Pikachu mezitím na stole trpí čím dál tím víc - Ash k němu přiběhne a obejme jej, a to i za cenu toho, že ho zraní Pikachuova elektřina.Ale Zekrom opět náhle zmizí - Ash skončí na zemi, kde k němu přiběhne Oshawott, který celou scénu sledoval ze dveří, a všechny počítače se vzpamatují. Pikachu najednou zase může používat své elektrické útoky.Ash mu přikáže, aby si na něm vyzkoušel Bleskový útok a Voltový náraz; sice skončí naražený na zdi, ale má obrovskou radost, že je Pikachu zase v pořádku. Profesorka Juniper nemůže uvěřit tomu, že šlo opravdu o Zekroma.U večeře se Ash rozhoduje, že vyrazí na cestu skrz Unovu - chce potkat nové Pokémony, přátele a porazit všech osm stadionů. Jeho maminka říká, že to tušila a prosí Pikachu, aby na Ashe dával pozor. Oak ho ujišťuje, že o své Pokémony, které nechal v jeho laboratoři, se nemusí bát. Juniper Ashovi věnuje Pokédex a pět Pokéballů, stejně jako všem začínajícím trenérům. Také mu poradí umístění nejbližšího stadionu v Striaton City a ujišťuje jej, že se na své cestě určitě setká se Tripem. Ash si slibuje, že ho v příštím zápase porazí.Příští den se Ash vydává na cestu. Jeho maminka ho už tradičně kontroluje a připomíná mu, že si má vzít čisté prádlo. Juniper mu popisuje cestu lesem, za nímž stojí Pokémonní centrum. Jeho odchod opět sleduje i Oshawott… Ash po cestě přemýšlí, jakého typu bude první Pokémon, kterého potká. V tom Pikachu za keřem spatří zvláštní objekt. Ashův Pokédex jej identifikuje jako Axewa, Pokémona s tesáky. I když si všimne, že obrázek v Pokédexu je poněkud jiný, hodí na domnělého Pokémona Pokéball. Z keře se samozřejmě vynoří Iris - a velmi ostrým tónem se Ashe zeptá, jestli má v Pokédexu TAK roztomilého Pokémona jako je ona. Po jeho omluvě se ale uklidní a dokonce se začne mazlit s Pikachu. Ash se jí představí, řekne jí, odkud pochází, a ona jemu také. Pikachu ovšem není z Iris tak nadšený jako ona z něho, a tak jí dá ochutnávku své elektřiny.
Iris a Satoshi Iris se Ashe vyptává na onen černý mrak - a on jí vysvětluje, že šlo o Zekroma. Iris je nadšená a chce slyšet víc, ale jejich vyprávění přeruší divoký Deerling. Ash se jej rozhodne chytit; běží za ním a Iris jej následuje. Rokeťáci mezitím v jeskyni poslouchají další instrukce od Giovanniho . Jessie podává hlášení, že už dorazili do Unovy a slibuje, že zde chytí nejen Pikachu, ale i Zekroma. James dodává, že v momentě, kdy je chytí, je pošlou na základnu Rokeťáků, ale Giovanniho asistenka jej zarazí - prý si mají všechny chycené Pokémony nechat u sebe. Jessie a James ukončí spojení a slibují si, že zapíší svá jména do historie Rokeťáků. Giovanni mezitím mluví se svou asistentkou a říká, že Rokeťáci sami ještě nechápou, jak budou v budoucnu důležití. Rokeťáci v jeskyni obdivují výbavu, kterou na cestu dostali; mimo jiné i Pokébally, ale v tom se na ně ze tmy vyřítí skupinka Woobatů…Ash mezitím s Iris obdivuje stádo Deerlingů u vody. Jednoho si rozhodně chytit, ale ani ho neoslabí, a tak se o něj Pokéball prostě odrazí. Iris mu připomene základy chytání Pokémonů - ale je příliš pozdě, Deerlingové utečou. Večer Ash povypráví celou historku se Zekromem; Iris řekne, že by se také chtěla setkat s legendárním Pokémonem, ale v půlce Ashovi odpovědi usne. Oshawott Ashe pozoruje ze křoví.Příští ráno je Iris pryč. Ash dále pokračuje po cestě v lese; cestu mu zkříží divoký Pidove, který ho zavede až k obrovskému hejnu. Pikachu ho úspěšně oslabí, ale v momentě, kdy Ash chce hodit Pokéball, ho ostatní Pidovové začnou bránit. Celé hejno nakonec uletí pryč; až na jednoho, kterého Ash úspěšně polapí. Iris se z ničeho nic opět objeví na scéně a neodpustí si komentář; Ash se podle ní chová jako malé dítě, když se tak raduje z chycení jednoho Pidova.Najednou Pikachu i Axewa odnesou dva stroje. Samozřejmě jde o práci Rokeťáků, kteří se pokouší oba Pokémony ukradnout. Ash Iris stručně vysvětluje, o koho jde, a ona se nestačí divit, že Meowth umí mluvit. Ash vyšle do boje Pidova, kterému se postaví nejdříve Meowth a pak Woobat. Ten Pidova porazí a Rokeťáci utíkají za pomoci balónu, který mají složen v kufru. Ash s Iris se snaží je dostihnout lezením po stromě, ale nestačí jim a Ash spadne na zem. Celou situaci ale zachraňuje Oshawott - svým útokem Mušličkovou čepelý protrhne Rokeťákův balón a Pikachu i s Axewem jsou zachráněni. Ash už plánuje použít Bleskový útok ; Jessie je ale rychlejší a Woobat útok překazí. Oshawott má opět šanci zazářit - jeho Vodní dělo Woobata vyřadí ze hry. Pikachův Voltový náraz ale nemá obvyklý účinek - Rokeťáci stihnou zmizet dřív, než na ně zaútočí.Ash s Iris spěchají do Pokémonního centra, kde je Joy ujistí, že jejich Pokémoni jsou v pořádku; a také se diví, kde se v Unově vzal Pokémon z Kanta. Iris Ashovi poděkuje za záchranu Axewa; ten odvětí, že by měla poděkovat spíše Oshawottovi… který vše sleduje skrz okenní tabulky.

001 Ve stínu Zekroma - video

31. července 2011 v 21:24 | Mirek
Část první:
Část druhá:

001 Ve stínu Zekroma - text

31. července 2011 v 21:11 | Mirek
Ash se vydává do nového regionu, Unova, kde mu ale zkříží cestu Zekrom, jehož blesk zabrání Pikachu používat jakékoliv elektrické útoky.První epizoda Best wishes (Nejlepší přání) nám začíná již známým úvodem z Pokémonních filmů - totiž seznámením s Pokémony, záhadnými bytostmi této planety. A také s Ashem - desetiletým trenérem z Kanta (ano, ještě pořád), který se chce stát mistrem Pokémonů. Společně se svou matkou a s profesorem Oakem se vydává na cestu do dalekého regionu Unova; Oak ovšem celou cestu pojal jako dovolenou.Setkáváme se opět také s Rakeťákama, v nových černých uniformách. Giovanni jim vysvětluje další z mnoha plánů - totiž sestavit tu nejlepší armádu a s její pomocí ovládnout svět. A zemí, kde se toto má stát, je právě Unova.Giovanni posílá Rakeťáky do Unovy jako předvoj, který má připravit půdu pro další plány, a nepochybuje o tom, že v Unově uspějí.Ash i s jeho matkou a profesorem Oakem jsou mezitím na cestě letadlem - ve kterém cestují i Rakeťáci. Meowth mezitím spřádá plány, jak tentokrát už opravdu získat Pikachu. Oak vypráví Ashovi, že v Unově je spousta neznámých Pokémonů.
Letadlo úspěšně přistane v Unově. Pikachu se ale hned po výstupu zarazí a sleduje velký černý mrak na obloze. Ashe ale víc zaujme Alomomola skákající ve vodě. Ovšem právě v této chvíli se Rakeťáci opět pokusí ukrást Pikachu - pomocí železné klece, do které ho uzavřou. Pikachu se pokusí ze zajetí dostat pomocí Bleskovému útoku, ale klec je izolovaná. Blesky ovšem přilákají onen podivný mrak blíž - a s ním i Zekroma, jehož blesky nejenže odhodí Rakeťáky hodně daleko, ale také osvobodí Pikachu a zkolabuje kvůli nim celá elektrická síť. Pikachu se pokouší se Zekromem bojovat a celou scénu zpovzdálí sleduje Iris a její Axew. Zekrom ale najednou z ničeho nic zmizí a vypadá to, jako by se vůbec nic nestalo.Skupinku si přichází vyzvednou profesorka Juniper - odbornice na Pokémony z Unovy. Autem je sveze do své laboratoře a po cestě vysvětluje, že se jí Pikachu zdá zvláštní. Po příjezdu do Nuvema Town, kde má Juniper laboratoř, si Pikachu projde několika vyšetřeními, aby se zjistilo, jestli se mu opravdu nic nestalo.Laboratoř poctí návštěvou také jeden mladý trenér, který právě začíná svou cestu - Trip. Ash mu hned začne vyprávět o svém velkém dni, ale Trip o jeho kamarádství příliš nestojí. Jako svého startéra si vybere Snivy, který je na sebe patřičně pyšný. Také dostane Pokédex a pět Pokéballů.Ash vyběhne za Tripem z laboratoře a ptá se ho, jestli hodlá sbírat odznaky - Trip vypráví, že v Unově je potřeba získat osm odznaků, tedy stejně jako v Kantu.
Shūtī a Satoshi Vzápětí za Ashem přiběhne Pikachu - Trip si ho hned začne fotit a diví se, co v Unově dělá Pikachu. Ash vysvětluje, že jde o jeho prvního Pokémona - a Trip se rozhodně otestovat jeho sílu v zápase. Za stromem vše sleduje maličký Oshawott. Pikachu s přehledem vyhrává - až do chvíle, než se pokusí použít Bleskový útok… a nepovede se. Nemůže použít žádný ze svých elektrických útoků.Ash se pokouší zachránit situaci s Železným ocasem, ale je pozdě. Trip a Snivy vyhráli svůj první zápas.V laboratoři profesorky Juniper se Ash dozvídá, že Pikachu je přebitý elektřinou, právě kvůli Zekromovi. Najednou začnou všechny přístroje kolabovat - Zekrom se opět blíží a Juniper ho jako první ze skupiny poznává.

Cheren

29. července 2011 v 0:01 | Mirek
Ahoj,já se jmenuji Cheren.Jestli budeš chtít,tak si se mnou můžeš dát zápas.Zápas bude jeden na jednoho.
A tady je můj Oshawott:
Pokud mě porazíš,tak za odměnu získáš:
500$

Výprava - úkoly

20. července 2011 v 14:21 | Mirek
pokémon-787 šel do věže a tam najednou na něj vykoukl zlý Shuppet co budeš dělat?Budeš bojovat nebo někam zdrhneš?
_____________________________________________________________________________________________
Mirek šel do věže prohlížel si obrazy a sledoval ho Lampent ale pak sis ho všiml co budeš dělat bojovat nebo zdrhat?
_____________________________________________________________________________________________
Sisa357 šla do věže a potkala podivnou paní a ptá se jí na otázku:
"Kolik má Eevee evolucí?"
Všechny je vyjmenuj, řekni kolik jich je a pomocí čeho se vyvijí.
Pokud odpovíš správně dostaneš od té paní odměnu.
________________________________________________________________________________
Safíra chodila po věži a šla do kuchyně a najednou se začli příbory a talíře zvedat lekla se a uviděla Gastlyho.Co budeš dělat?Chytneš ho nebo zdrhneš?
_____________________________________________________________________________________________
Axeew šel také do věže jako všichni ostatní a vešel do temné komory skoušel rozsvítit ale nepodařilo se mu to a tak šli po tmě a vrazili do Krookodile on se rozzuřil a použil na ně Strašidelný pohled.Oba se lekli a zdrhli.A pak vrazili do Dusknoira.Co budeš dělat?Chytneš ho nebo jako vždy zdrhneš?
Meditite - Axeew

19. července 2011 v 16:05 | Mirek
Jméno:Meditite
Typ:Psychický/Bojový
Pohlaví:Samec♂
Level:20
Vývoj:Lv.37
Věc:--
Útoky:
Nárazový útok
Meditovat
Matoucí paprsek
Rychlý útok
Pokéball: